شروع یک اتفاق تازه

راهبر بازار را چقدر می شناسید؟ آیا اطلاع دارید که راهبر بازار تنها شرکت تحقیقات بازاریابی ایرانی است که دو سال و نیم (تیرماه 1395- آذر ماه 1397) نماینده رسمی یک شرکت تحقیقات بازاریابی بزرگ جهانی بوده؟ راهبربازار تا قبل از تحریم ها، نماینده کانتار Kantar (دومین شرکت بزرگ بین المللی در حوزه تحقیقات بازاریابی) بوده و اعضای تیم پژوهشی این شرکت به دلیل آموزش های متعددی که توسط کانتار در داخل و خارج از کشور دیده اند، از آخرین تکنیک ها و دانش تخصصی این حوزه برخوردار هستند و بعنوان مزیت رقابتی از آن بهره می برند. عضویت در راهبر بازار فرصت دسترسی به این دانش و البته تجارب ارزشمند این تیم را برای شما فراهم می آورد.

شما تا چه حد به کار کردن در یک محیط پژوهشی و آرام علاقمندید؟ در مورد سازمان های یادگیرنده و یاددهنده چه اطلاعاتی دارید؟ حتما برای شما هم کار کردن در یک محیط حرفه ای و صمیمی خیلی مهم است! ما براین باوریم که لازمه رسیدن به موفقیت، همراهی یک تیم جوان، خلاق، سختکوش، با انگیزه، مسئولیت پذیر و تحصیلکرده است.پیشرفت کاری، در راهبر بازار کاملا به خودتان بستگی دارد، پس هرچقدر بیشتر تلاش کنید، سریع‌تر رشد کرده و دیده می‌شوید. مطمئن باشید ما هم در این راه به شما کمک می کنیم.

اگر علاقمند به کارکردن در چنین شرکتی هستید، ما از شما دعوت می کنیم که رزومه کامل خود را ارسال نمایید تا راهبر بازار نیز با توانایی ها، تجارب و ارزشهای شما بیشتر آشنا شود. اگه یکی از فرصت های شغلی ذیل مناسب شماست، خوشحال می شویم که فرصت یک دیدار و گفتگو را فراهم آوریم. در صورتی که تخصص و توانایی شما در فرصت های زیر نمی گنجد، لطفا رزومه کامل خود را با راهبر بازار به اشتراک بگذارید تا در فرصت های آتی پیش آمده مورد استفاده قرار گیرد.

جدیدترین فرصت های شغلی

کارشناس آمار

(تحلیلگر داده)


توضیحات بیشتر

کارشناس مطالعات اسنادی

(Desk Research)


توضیحات بیشتر

کارشناس تحقیقات بازاریابی

(کیفی)


توضیحات بیشتر

برنامه نویس C


توضیحات بیشتر

مترجم


توضیحات بیشتر

حسابدار


توضیحات بیشتر

کارشناس تولید محتوا


توضیحات بیشتر

پرسشگر میدانی


توضیحات بیشتر

پرسشگر تلفنی


توضیحات بیشتر