برندهایی که افتخار همراهی با آنها را داشته ایم

کالاهای تند مصرف

کالاهای دیر مصرف

خدمات

سلامت و دارو

  kantar Insights Division, North Africa & Iran – Managing Director

“باعث افتخار ما بود که در طول دوره همکاری راهبر بازار به عنوان نماینده شرکت کانتار در ایران افتخار همکاری با آقای افشین وفادار، سرکار خانم فرزانه کریمی و سایر اعضای تیم راهبر بازار را داشتیم. از نظر ما تیم راهبر بازار در اصول و مبانی اساسی تحقیقات بازار بسیار دقیق و حرفه ای بوده و در بخش یادگیری و روبه‌رویی با چالش‌های جدید بسیار علاقه‌مند بودند، چه در تحقیقات طولی متمرکز بر «مصرف کننده ایرانی» و چه در انجام پایش «خرده‌فروشی» برای یکی از بهترین مشتریان ما. آن‌‌ها همچنین علاقه‌مند به بکارگیری تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های جدید و به‌دنبال راهبری بازارِ ایرانیان با ارائه روش های نوآورانه بودند.


” تجربه مثبتی با راهبر بازار در پروژه‌های مختلف داریم، به‌ویژه پروژه‌هایی که محدودیت زمانی داشته‌ایم. آن‌ها یک شرکت عملگرا با استانداردهای رضایت‌بخش هستند.”

” طرح و روش تحقیق ما بسیار پیچیده و دشوار بود، با این حال کلیه اعضا مربوطه در تیم تحقیقاتی راهبر بازار سعی میکنند تا هرچه بیشتر نیاز مارا برآورده سازند.”


“نقطه‌ی قوت این شرکت، ارائه گزارش‌های باکیفیت در کمترین زمان است. گزارش‌های نهایی، دقیقاً در روزی که از قبل تعیین شده بود تحویل داده می‌شدند.”

” ما قویاً به یافته‌های تحقیقات بازاریابی و اولویت‌های مصرف‌کنندگان که تیم تحقیقات بازاریابی راهبر بازار برای مدیریت آن به ما کمک کردند تکیه کردیم.”” راهبر بازار یک شرکت راه‌حل-محور و کارامد است که همیشه بدون کاستن از کیفیت، کار را در زمان مقرر تحویل داده است. کار کردن با این تیم لذت بخش است.”

” ما بدین‌وسیله رضایت خود را از مشاوره و مدیریت عملکرد تیم راهبر بازار در پروژه ای که برروی بازار محصولات تمرکز داشت اعلام میداریم و نهایت تشکر را از این تیم داریم.”