تاریخچه

شرکت تحقیقات بازار ، راهبر بازار فعالیت خود را در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات کامل تحقیقات بازاریابی در ایران و همچنین مشاوره‌ به بنگاه‌های اقتصادی از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد. این شرکت از سال ۱۳۸۷ عضو رسمی ایزومار (ESOMAR) است. اکنون با گذشت ۱۷ سال، راهبر خدمات متنوع و محصولات اختصاصی تحقیقات بازاریابی منحصر به فردی ارائه کرده تا در راستای چشم انداز و اهداف خود به سوی آینده حرکت کند. ما بازار را راهبری می‌کنیم و در این مسیر پیشرو هستیم.

تیم تحقیق بازاریابی Rahbar Bazaar در سال 2016 به عنوان نماینده انحصاری شرکت Kantar (دومین شرکت تحقیقاتی بازاریابی در جهان) انتخاب شد. اگرچه این مشارکت پس از دو سال و نیم همکاری مستمر به دلیل بازگشت تحریم‌های یک جانبه آمریکا به پایان رسید، تجربیات متنوع بازار رهبر و دسترسی سطح دانش این شرکت موجب رشد کیفی قابلیت های بازار رهبر در کلاس جهانی شده است.

ارزش های سازمانی راهبر بازار

پیشرو بودن

تهیه چندین محصول تحقیقاتی اختصاصی در زمینه بازاریابی ، امکان تهیه انواع فرم‌های پرسشنامه دیجیتال (آفلاین و آنلاین)، داشتن بانک اطلاعاتی پاسخ‌دهندگان، استفاده از فناوری و نوآوری در پروژه‌های پیشنهادی و در نهایت همکاری بسیاری از برند های برجسته در تبدیل شدن ما به یک راهبر واقعی در بازار، در زمینه تحقیقات بازاریابی در ایران نقش داشته است.

نوآوری

دسترسی به دانش و تجربه کار با شرکت‌های بین المللی و وجود یک تیم تحقیق و بازاریابی جوان و نوآور در راهبر بازار باعث شده است تا در اکثر پیشنهادات تحقیقاتی ما راهکارهای تحقیق خلاقانه‌ای ارائه شود که باعث کاهش هزینه‌ها و زمان اجرای ای تحقیقات و افزایش کیفیت آن‌ها باشد.

مشتری مداری

توجه به دیدگاه‌ها و نظرات مشتری یکی از ویژگی‌های بارز شرکت راهبر بازار است و همیشه در کلیه ارتباطات، پروژه‌ها و تعاملات با مشتری به عنوان یک اصل مهم در نظر گرفته می‌شود.