از اصلی ترین مزیت های استفاده از اپلیکیشن های نظرسنجی آنلاین، هزینه بسیار پایین و زمان کوتاه آن است. این دو ویژگی باعث می‌شود هر کسب و کاری با هر نیازی و فارغ از اینکه چقدر سازمان بزرگ یا کوچکی دارد، بتواند از این امکان بهره مند شود. یکی از نیازهای اصلی بنگاه‌های اقتصادی برخورداری از امکان تحقیق سریع و کم هزینه در گروه مخاطبان محصول یا خدمات است. شرکت راهبر بازار بدین منظور اپلیکیشن تخصصی چند منظوره پولر را طراحی و پیاده‌سازی نموده است تا مانند سایر خدمات دیگر عرصه تحقیقات بازاریابی در این خصوص نیز پیشرو باشد. مزایای استفاده از اپلیکیشن پولر عبارتند از:

 دقت: خود تکمیلی بودن پرسشنامه ها، خطای ثبت اطلاعات توسط نفر دوم را حذف می‌کند.

عدم محدودیت زمان و مکان: در این نوع بررسی ها پاسخگویان ( اعضای پولر ) می توانند در هر ساعت و مکان به سوالات پرسشنامه پاسخ دهند.

پلتفرم قابل اعتماد: پلتفرم این نظرسنجی مورد تایید گوگل بوده و از امنیت بالایی در حفاظت از اطلاعات پاسخگویان برخوردار است.

نمونه آماری معتبر: نمونه های آماری بعد از ثبت نام که اسامی و کد ملی و سایر مشخصات فردی خود را در آن وارد میکنند، براساس داده های سازمان ثبت احوال احراز هویت می شوند، بدین ترتیب از ورود پاسخگویان تقلبی و یا تعدد عضویت برای یک فرد حقیقی جلوگیری می شود.

 پنل های مختلف: اعضای بانک اطلاعات این اپلیکشین همگی در گروه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند تا براساس ماهیت هر پژوهش و گروه هدف مورد نظر، تعدادی نمونه برای پاسخگویی انتخاب شوند.

کنترل هوشمند: دیجیتالی است و قابلیت هر گونه شرط و برنامه نویسی کمک شایانی در کنترل هوشمند کیفیت داده می کند. این ویژگی امکان کنترل منطقی پاسخ ها با پاسخ های قبلی و سایر ویژگی های فردی را فراهم کرده و به طور هوشمند از خطاهای سهوی و عمدی جلوگیری می کند.

 اعضاء بانک اطلاعات (پاسخگویان)  پولــر

تعداد اعضای بانک اطلاعات پاسخگویان پولر دائما در حال افزایش هستند و افراد با ویژگی های مختلف جمعیت شناختی (دموگرافیک) و در همه شهرهای بزرگ، متوسط و کوچک و حتی مناطق روستایی پراکنده هستند. مهم ترین ویژگی پولر، بانک پاسخگویان آن است. هر کاربری برای اینکه بتواند وارد این بانک شود باید چندین مرحله را پشت سر گذاشته و بعد از اینکه هویت حقیقی خود را به تایید رساند، میتواند جزو پاسخگویان اصلی پولر به حساب آید.

 

 

براساس درخواستهای مختلف، اعضاء با ویژگی های متناسب با درخواستها فیلتر شده و نظرسنجی ها برای آنها تخصیص داده می شود. بدیهی است که به محض رسیدن آمار به تعداد نمونه تکمیل شده مورد درخواست، پرسشنامه غیر فعال خواهد شد.

 

poller

 

نحوه استفاده از پولر برای کسب و کارها

مشتریان راهبر بازار (کلیه برندها و شرکت‌های ارائه‌کنندگان کالاها و خدمات مختلف) می‌توانند درخواست خود را برای انجام یک نظرسنجی از اعضای پولر (گروه‌های مختلف) ارائه دهند. این نظرسنجی‌ها می‌تواند کمتر از 5 دقیقه و یا بین 5 تا 10 دقیقه زمان پاسخگویی داشته باشد. فرآیند سفارش تا تحویل پروژه در این تصویر مشخص شده است.

 

 

شرکت تحقیقات بازاریابی راهبر بازار همواره می کوشد تا با ارائه بروز ترین روشهای پژوهشی، تحلیل ها و آماره ها، نقش خود را بعنوان مرجعی برای داده های لازم در تصمیم های مهم کسب و کارها و برنامه های بازاریابی آنها بخوبی ایفا نماید. نیازهای اطلاعاتی در کسب و کار خود را با موسسه راهبر بازار در میان بگذارید و از مشورت رایگان در این زمینه بهره مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به قیمت و نحوه سفارش، با راهبر بازار در تماس باشید:

سفارش پروژه تحقیقات بازاریابی

5764555557645000

info@rahbarbazaar.com

 

1 - 2 - 3 - 4 - 5
این پست را به اشتراک قرار دهید
عضو ماه‌نامه راهبر بازار شوید

با عضویت در ماه‌نامه راهبر بازار، می‌توانید در شروع هر ماه، جدیدترین مقالات و اخبار تحقیقات بازاریابی ایران را در ایمیل خود دریافت کنید!