خانه  >  خدمات تحقیقات بازار  >  تحقیقات بازار مبتنی بر فناوری دیجیتال

فرم ساز تخصصی پرسشنامه

موسسه راهبر بازار برای دستیابی به اهداف خود در زمینه خدمات پژوهشی تحقیقات بازار و با سرمایه‌گذاری‌های قابل توجه، با استفاده از مشاوران خارجی و توانایی برنامه‌نویسان حرفه ای داخلی، موفق شد فرم ساز تخصصی تحقیقات بازاریابی (به نام اطلس) را با قابلیت‌های تراز جهانی طراحی و پیاده سازی نماید، به‌طوریکه اکنون تقریبا در همه پروژه‌های کمی حضوری با تبلت، تلفنی و حتی آنلاین و آفلاین از آن استفاده می‌شود. اطلس قابلیت‌های بی‌نظیر و فنی زیادی دارد برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از: امکان کارکردن بدون اتصال به اینترنت (آفلاین) و امکان برنامه نویسی برای شرط گذاری‌های پیچیده و کنترل‌های هوشمند برای جلوگیری از خطاهای سهوی هنگام تکمیل فرم. موسسه راهبر بازار آمادگی دارد به‌صورت موردی خدمات تهیه فرم‌های تخصصی تحقیقات بازاریابی کسب و کارها را بدون نیاز به برون سپاری کل پروژه به این شرکت انجام دهد.

اپلیکیشن نظرسنجی

یکی از نیازهای اصلی بنگاه‌های اقتصادی برخورداری از امکان تحقیق سریع و کم هزینه در گروه مخاطبان محصول یا خدمات است. برای پاسخگویی به این نیاز و همگام با شرکت‌های تحقیقاتی پیشرو دنیا، راهبر بازار روش مطالعات گروه هدف PanelStudies که با دقت بالایی معرف جامعه هستند را پیشنهاد می‌کند. شرکت راهبر بازار بدین منظور اپلیکیشن تخصصی چند منظوره پولر Poller را طراحی و پیاده‌سازی نموده است تا مانند سایر خدمات دیگر عرصه تحقیقات بازاریابی در این خصوص نیز پیشرو باشد. پولر یک اپلیکیشن نظرسنجی بر روی تلفن‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید و IOS است. این اپلیکیشن فرصت جمع آوری ایده‌ها از طیفی گسترده از افراد در زمانی کوتاه با حداقل هزینه را فراهم می آورد. این اپلیکیشن برای نظرسنجی‌های حرفه‌ای در حوزه تحقیقات بازاریابی و خدمات پژوهشی به کار می‌رود و در آن اعضا، براساس ویژگی‌های مختلف (دموگرافیک) انتخاب می‌شوند. این اطلاعات شخصی به تیم پولر کمک می‌کند تا نظرسنجی‌های متفاوت را به اعضاء مناسب همان نظرسنجی اختصاص داده و از ارسال نظرسنجی‌های بی‌مورد جلوگیری کنیم.

بدون داده های تحقیقات بازار، تصمیم گیری نکنید.
با راهبر بازار مشورت کنید.
جلسات بحث گروهی آنلاین

امروزه یکی از مهم‌ترین مشکلات برگزاری جلسات بحث گروهی، گردآمدن مدعوین (گروه هدف) در یک زمان و مکان است. مشکل دیگر نیز حضور مشتری در شرکت و مشاهده حضوری این جلسه است. موسسه راهبر بازار راهکار برگزاری جلسات بحث گروهی به روش آنلاین را در خدمات پژوهشی آنلاین پیشنهاد می‌دهد. در این روش کلیه مدعوین از طریق این سیستم و از منازل خود در این بحث گروهی شرکت می‌کنند. مشتری نیز می‌تواند از طریق اینترنت در هر مکانی که باشد به‌صورت زنده و بدون اینکه سایر مدعوین متوجه مشاهده ایشان شوند، صدا و فیلم جلسه را تماشا نماید.

طراحی پرسشنامه آنلاین

فرم سازهای رایگان موجود در بازار، عموما فقط برای نظرسنجی‌های آکادمیک و خیلی ساده قابل استفاده هستند. در سطح حرفه ای تحقیقات بازاریابی عموما پیچیدگی‌های پرسشنامه طوری است که فقط توسط فرم سازهای حرفه‌ای می توان پرسشنامه دیجیتال قابل اجرا روی تبلت را طراحی نمود. از آنجایی‌که قابلیت‌های پیچیده اغلب نیازمند برخورداری از تخصص همزمان تحقیقات بازاریابی و برنامه‌نویسی است، لذا تیم تهیه پرسشنامه‌های دیجیتال راهبر بازار می‌تواند این گونه فرم‌ها را با استفاده از فرم ساز تخصصی خود (اطلس) برای مشتریان خود طراحی نماید. برای استفاده از این خدمت نیازی به برون سپاری فعالیت جمع آوری و تحلیل اطلاعات به راهبر بازار وجود ندارد.

آخرین مقالات بلاگ
بخش بندی بازار

یکی از رایج‌ترین مطالعات بازار مبتنی بر روش‌های
کلاسیک در حوزه مشتریان است.

اقتصاد رفتاری

یکی از رایج‌ترین مطالعات بازار مبتنی بر روش‌های
کلاسیک در حوزه مشتریان است.

مروری بر مصرف قهوه فوری

یکی از رایج‌ترین مطالعات بازار مبتنی بر روش‌های
کلاسیک در حوزه مشتریان است.

برای آشنایی با نوآوری های راهبر بازار از صفحه اختصاصی محصولات ما دیدن کنید.