خانه  >  بلاگ >

جشن ۱۶ سالگی راهبر بازار
جشن 16 سالگی راهبربازار

تاسیس راهبر بازار در شهریور ماه ۱۳۸۲ است. زمانی که تعداد شرکت‌های تحقیقات بازار در ایران از تعداد انگشتان یک دست هم کمتر بود. راهبر بازار، از سال ۱۳۸۷ با عضویت در ESOMAR استانداردهای تحقیقات بازار داخلی را به سوی سطوح بین المللی سوق داد و روند روبه رشد سریع و بی پروای خود را در پیش گرفت. در سال ۱۳۹۱ موفق به دریافت گواهینامه ISO 20252 شده و در سال ۱۳۹۳  به عضویت انجمن مشاورین مدیریت ایران درآمد. از سال ۱۳۹۴ نیز دارای رتبه ۲ مرکز آمار ایران است.

راهبر بازار

تیم راهبر بازار با شعار ” سوال صحیح، انتخاب صحیح، پاسخ صحیح، تصمیم صحیح و راهکار صحیح” همواره در تلاش بوده و هست تا سطح انتظارات مشتریان و در نتیجه کیفیت ارائه تحقیقات بازار در ایران را بالا برده و روز به روز به سطوح بین المللی نزدیک تر نماید. این مساله، همواره چالشی عظیم در راستای رشد سریع و به روز شدن ما بوده که تیم جوان و پر انرژی راهبر بازار را در تمام دورانها تشویق به پویایی نموده است. بدین ترتیب می توان اذعان نمود که راهبر بازار همواره یک دانشگاه و مرکز علم آموزی برای کارکنان خود بوده و هست.

مهم نیست که چقدر قدمت داشته ایم، مهم این است که تا چه حد خواسته ایم و توانسته ایم. خواستن و توانستن ما باعث شد در سال ۱۳۹۵ یکی از مهمترین اتفاقات در طول زندگی راهبر بازار  رقم بخورد. زمانی که شرایط کشور برای فعالیت شرکتهای مختلف داخلی و خارجی فراهم بوده و فضای رقابتی بین این شرکتها، بیش از پیش مشهود بود “انتخاب راهبر بازار به عنوان نماینده منتخب کانتار در ایران”  ثابت کرد که تلاشهای ما برای رسیدن به استانداردهای جهانی بی ثمر نبوده است. در طول تقریباً سه سال نمایندگی این شرکت، دسترسی به دانش و شبکه متخصصین این مجموعه، فرصتی جذاب برای تیم کوشای راهبر بازار فراهم نمود تا پله های رشد و موفقیت را به سرعت بیشتری طی نمایند. هر چند شرایط تحمیل شده تحریم ها ادامه این همکاری را به صورت معلق درآورد، ولی تیم راهبر بازار ره توشه ای بسیار با ارزش برای ادامه راه نه چندان هموار در شرایط سخت کنونی اندوخت. تجربه ای دل انگیز ولی کوتاه که به سایر تجارب آموخته در این سالها اضافه شد.

بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است.

به قول مارک زاکربرگ مدیر فیس بوک، “بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است.” و تیم راهبر بازار بارها و بارها ریسک کرد. بالا و پایین ها را تحمل کرد و راه پر خطر پیشرفت را پشت سر گذاشت. بدین ترتیب، تیم راهبر بازار، در سایه خرد جمعی موجود و رهبری مدیران خلاق وکوشا، امید به آینده هر چند نامعلوم در شرایط کنونی را از دست نداده و همچنان با چشم انداز ” انتخاب اول شرکت‌ها در ایران و منطقه” و ماموریت “ارائه سطح بالایی از تحقیقات بازاریابی” به پیش می تازد. و حال با گذشت ۱۶ سال، نام با شکوه راهبر بازار ، با انرژی یک نوجوان ، شادابی یک کودک و تجربیات با ارزش یک بزرگسال ، بر فراز ساختمان شماره ۳ خیابان دیدار شمالی می درخشد.

سالگرد تاسیس راهبر بازار مبارک.

سفارش پروژه تحقیقات بازاریابی

۵۷۶۴۵۵۵۵۵۷۶۴۵۰۰۰

info@rahbarbazaar.com

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مطالب بلاگ

برای تنظیم وقت جلسه مشاوره تحقیقات بازار
فرم درخواست را تکمیل کنید.

برای تنظیم وقت جلسه مشاوره تحقیقات بازار
فرم درخواست را تکمیل کنید.