پولر- اپلیکیشن نظرسنجی آنلاین

یکی از دغدغه های اصلی کسب و کارها، اطلاع سریع از نظرات مشتریان محصولات و خدمات خود است که برای اینکار تحقیقات بازاریابی انجام می شود، ولی از آنجاییکه معمولا راهکارهای کلاسیک تحقیقات بازاریابی نیازمند زمان و هزینه زیادی هستند، لذا بعضا کسب و کارها سعی میکنند بدون داشتن اطلاعات کافی پیرامون محیط کسب و کار خود تصمیم های مهمی بگیرند که معمولا خطای بیشتری داشته و می تواند هزینه ها را به شدت افزایش دهد. شرکت راهبر بازار پیشرو در خدمات تحقیقات بازاریابی کشور، با طراحی موبایل اپلیکیشنی با عنوان “پولر” سعی کرده شرایطی را فرآهم نماید که نمونه کاملا مناسبی از جامعه مردم ایران (از کلیه مناطق ایران) با نصب این اپلیکیشن بتوانند به نظرسنجی های اختصاص داده شده به گروه های مختلف در زمان کوتاهی پاسخ دهند.

در حقیقت پولر یک ابزار برای انجام نظرسنجی از گروه های مختلف جامعه است که می تواند نظرسنجی ها را در زمان کوتاه با هزینه کم و با دقت بالا انجام دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با بخش امور مشتریان شرکت راهبر بازار در تماس باشید و یا اینجا را کلیک کنید.

ویژگی های پولر

قیمت مناسب: بسیاری از فعالیتهای میدانی هزینه بر در این نوع مصاحبه حذف می‌شوند.

دقت مناسب: خود تکمیلی بودن پرســــشنامــــه هـــا، خطای ثبت اطلاعات توسط نفر دوم را حذف می‌کند

عدم محدودیت در زمان و یا مکان پاسخگویی: پاسخگویان (اعضای پولر) می‌توانند در هر ساعت و مکان به سوالات پرسشنامه پاسخ دهند.

قابل اعتماد: پلتفرم این نظرسنجی مورد تایید گوگل بوده و از امنیت بالایی در حفاظت از اطلاعات پاسخگویان برخوردار است.

نمونه آماری قابل اعتماد: نمونه های آماری بعد از ثبت نام از سوی سازمان ثبت احوال تأیید می‌شود تا از ورود پاسخگویان تقلبی و یا تعدد عضویت برای یک فرد حقیقی جلوگیری شود.

کنترل هوشمند: این ویژگی امکان کنترل منطقی پاسخ ها را فراهم و به طور هوشمند از خطاهای سهوی و عمدی جلوگیری می‌کند.

بیشتر بدانید