فرم ساز تخصصی پرسشنامه

موسسه راهبر بازار برای دستیابی به اهداف خود در زمینه خدمات پژوهشی تحقیقات بازار و با سرمایه گذاری های قابل توجه، با استفاده از مشاوران خارجی و توانایی برنامه نویسان حرفه ای داخلی، موفق شد فرم ساز تخصصی تحقیقات بازاریابی (به نام اطلس) را با قابلیت های تراز جهانی طراحی و پیاده سازی نماید، بطوریکه اکنون تقریبا در همه پروژه های کمی حضوری با تبلت، تلفنی و حتی آنلاین و آفلاین از آن استفاده می شود. اطلس قابلیت های بی نظیر و فنی زیادی دارد برخی از مهمترین آنها عبارتند از: امکان کارکردن بدون اتصال به اینترنت (آفلاین) و امکان برنامه نویسی برای شرط گذاری های پیچیده و کنترل های هوشمند برای جلوگیری از خطاهای سهوی هنگام تکمیل فرم. موسسه راهبر بازار آمادگی دارد بصورت موردی خدمات تهیه فرم های تخصصی تحقیقات بازاریابی کسب و کارها را بدون نیاز به برون سپاری کل پروژه به این شرکت انجام دهد.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

اپلیکیشن نظرسنجی

یکی از نیازهای اصلی بنگاه‌های اقتصادی برخورداری از امکان تحقیق سریع و کم هزینه در گروه مخاطبان محصول یا خدمات است. برای پاسخگویی به این نیاز و همگام با شرکتهای تحقیقاتی پیشرو دنیا، راهبر بازار روش مطالعات گروه هدف PanelStudies که با دقت بالایی معرف جامعه هستند را پیشنهاد می کند. شرکت راهبر بازار بدین منظور اپلیکیشن تخصصی چند منظوره پولر Poller را طراحی و پیاده‌سازی نموده است تا مانند سایر خدمات دیگر عرصه تحقیقات بازاریابی در این خصوص نیز پیشرو باشد. پولر یک اپلیکیشن نظرسنجی بر روی تلفن های هوشمند با سیستم عامل اندروید و IOS است. این اپلیکیشن فرصت جمع آوری ایده ها از طیفی گسترده از افراد در زمانی کوتاه با حداقل هزینه را فراهم می آورد. این اپلیکیشن برای نظرسنجی‌های حرفه‌ای در حوزه تحقیقات بازاریابی و خدمات پژوهشی به کار می رود و در آن اعضا، براساس ویژگی‌های مختلف (دموگرافیک) انتخاب می‌شوند. این اطلاعات شخصی به تیم پولر کمک می‌کند تا نظرسنجی‌های متفاوت را به اعضاء مناسب همان نظرسنجی اختصاص داده و از ارسال نظرسنجی‌های بی‌مورد جلوگیری کنیم.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به وب سایت پولر و یا برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

جلسات بحث گروهی آنلاین

امروزه یکی از مهمترین مشکلات برگزاری جلسات بحث گروهی، گردآمدن مدعوین (گروه هدف) در یک زمان و مکان است. مشکل دیگر نیز حضور مشتری در شرکت و مشاهده حضوری این جلسه است. موسسه راهبر بازار راهکار برگزاری جلسات بحث گروهی به روش آنلاین را در خدمات پژوهشی آنلاین پیشنهاد می دهد. در این روش کلیه مدعوین از طریق این سیستم و از منازل خود در این بحث گروهی شرکت می کنند. مشتری نیز می تواند از طریق اینترنت در هر مکانی که باشد بصورت زنده و بدون اینکه سایر مدعوین متوجه مشاهده ایشان شوند، صدا و فیلم جلسه را تماشا نماید.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

طراحی پرسشنامه دیجیتال

فرم سازهای رایگان موجود در بازار، عموما فقط برای نظرسنجی های آکادمیک و خیلی ساده قابل استفاده هستند. در سطح حرفه ای تحقیقات بازاریابی عموما پیچیدگی های پرسشنامه طوری است که فقط توسط فرم سازهای حرفه ای می توان پرسشنامه دیجیتال قابل اجرا روی تبلت را طراحی نمود. از آنجاییکه قابلیت های پیچیده اغلب نیازمند برخورداری از تخصص همزمان تحقیقات بازاریابی و برنامه نویسی است، لذا تیم تهیه پرسشنامه های دیجیتال راهبر بازار می تواند این گونه فرم ها را با استفاده از فرم ساز تخصصی خود (اطلس) برای مشتریان خود طراحی نماید. برای استفاده از این خدمت نیازی به برون سپاری فعالیت جمع آوری و تحلیل اطلاعات به راهبر بازار وجود ندارد.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.